Nowy wymiar wirtualnych zdjęć

Prestiżowe zdjęcia 360°<
Realistyczne panoramy


separator
Przykładowa realizacja

Jak to działa?

separator

ProModel3D to nie tylko wnętrza 3D. Kliknij i zobacz jak efektownie zaprezentować ogród, otoczenie lub widok z okna za pomocą fotografii 360° w atrakcyjnej cenie. Z łatwością możesz rozglądać się po okolicy na swoim laptopie, tablecie, smartfonie lub goglach VR. Używając gestów lub kółka w myszce, przybliżaj i oddalaj widok. Wzbogać swoją galerię o niepowtarzalne i efektowne zdjęcia 360°.Pokaż swoją firmę, lokal, dom lub mieszkanie.

Jak to działa?

separator

ProModel3D to nie tylko wnętrza 3D. Kliknij i zobacz jak efektownie zaprezentować ogród, otoczenie lub widok z okna za pomocą fotografii 360°. Z łatwością możesz rozglądać się po okolicy na swoim laptopie, tablecie, smartfonie lub goglach VR. Używając gestów lub kółka w myszce, przybliżaj i oddalaj widok. Wzbogać swoją galerię o niepowtarzalne i efektowne zdjęcia 360°.

Pokaż swoją firmę, lokal, dom lub mieszkanie.

Przykładowa realizacja
Przykładowa realizacja

Jak to działa?

separator

ProModel3D to nie tylko wnętrza 3D. Kliknij i zobacz jak efektownie zaprezentować ogród, otoczenie lub widok z okna za pomocą fotografii 360°. Z łatwością możesz rozglądać się po okolicy na swoim laptopie, tablecie, smartfonie lub goglach VR. Używając gestów lub kółka w myszce, przybliżaj i oddalaj widok. Wzbogać swoją galerię o niepowtarzalne i efektowne zdjęcia 360°

Pokaż swoją firmę, lokal, dom lub mieszkanie.

Fotografia 360°

separator

ProModel3D szybko i kompleksowo wykona dla Ciebie profesjonalne zdjęcia panoramiczne przedstawiające w 360° wnętrza pomieszczeń, widok z okna, ogród lub najbliższą okolicę. Fotografia 360° jest idealnym uzupełnieniem wirtualnego spaceru. Już po kilku godzinach, zdjęcia sferyczne są gotowe do umieszczenia na stronie internetowej i w mediach społecznościowych, ożyw swoją witrynę i przyciągnij Klientów. Stworzymy dla Ciebie idealną wizytówkę Twojego wnętrza i najbliższego otoczenia. Korzystamy z profesjonalnego skanera 3D, który w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje doskonałą jakość panoram sferycznych w przystępnej cenie.

Nasze realizacje działają w większości przeglądarek internetowych, urządzeniach mobilnych i goglach do wirtualnej rzeczywistości VR, co sprawia, że posiadacze smartfonów i tabletów z łatwością mogą przeglądać fotografie 360° na swoich urządzeniach. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, ze szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem - realizacje wykonujemy w całym kraju.

Cennik panoram 360°

separator

W zależności od wybranej opcji, cena sferycznych zdjęć 360° może zawierać:

  • dojazd do Klienta do 50 km,
  • wykonanie fotografii,
  • obróbkę zdjęć,
  • umieszczenie na serwerze.

Fotografia 360° utrzymywana jest przez rok na naszym dedykowanym serwerze w cenie usługi. Przy większych realizacjach oraz dla stałych Klientów cena realizacji zdjęć obrotowych ustalana jest indywidualnie.

Nie zwlekaj, zarezerwuj termin.

W celu rezerwacji dogodnego terminu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Jeżeli masz pytanie o zdjęcia 360° zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez aplikację Messenger. Nasz specjalista doradzi i odpowie na Twoje pytania!


Loading...